Весільні сукні

Home

Весільні сукні

Обираємо весільну сукню

Вибір весільної сукні – відповідальна частина підготовки до урочистостей. До цього процесу потрібно підійти серйозно, щоб потім не довелося засмучуватися і лаяти себе за те, що «купили не те», «виглядали не так» і зіпсували собі весь образ. У пошуку кращого вбрання поспіх ні до чого, але й затягувати із покупкою теж не варто.

Намагайтеся подумати про це заздалегідь, а не в останній момент, тоді буде більше шансів знайти «те саме». Ось список того, на що варто звернути особливу увагу і взяти до уваги, щоб правильно підібрати сукню. Ми, у свою чергу, також керуємося цими порадами, і вони дійсно допомагають знайти найкращий варіант, перевірено.

1. Комплектація жіночої фігури

Зустрічаються дівчата з різними типами фігури: пісочний годинник, груша, яблуко, прямокутник та перевернутий трикутник. І те, що пасуватиме одним, категорично протипоказане іншим дівчатам. Це слід враховувати в першу чергу, щоб показати переваги та приховати недоліки.

2. Колір обличчя, очей, волосся нареченої

Кольоровий тип також сильно впливає на образ, він може просто не поєднуватися з сукнею. Так, традиційно весільну сукню виконано в білому варіанті, але не варто забувати, що у цього кольору величезна кількість відтінків: білосніжний, слонова кістка, айворі, молочний, кремовий, з рожевими, кавовими, ліловими або персиковими тонами, список можна продовжувати ще довго.

3. Фасон сукні

Кожен фасон покликаний підкреслити красу та форми жіночої фігури, тому запорукою успіху в цій справі буде правильно підібрана модель весільної сукні.

Наші фахівці допоможуть підібрати ідеальну весільну сукню з урахуванням усіх критеріїв.

Послуги нашого салону

Відпарювання

Весільні сукні частіше всього ш‘ють з досить тендітних тканин, тому наш салон надає послуги професійного відпарювання

Зберігання

По різним причинам не завжди є можливість зберігати пишну сукню вдома, тому наш салон надає послуги збереження вбрання до дня вашого весілля

Ушивка

Ідеальна сукня — це в першу чергу гарна посадка, тому наші майстрині підженуть вбрання по фігурі та вашим побажанням